SEKITE MUS

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Paežerių km., Maišiagalos sen., Vilniaus raj.
8-699-66344

Skip to Content

VESTUVĖS

Prie pat Vilniaus, ant Karvio ežero kranto ištisus metus svečių laukia „Karvio dvaras“, puiki vieta išskirtinei šventei – Jūsų vestuvėms. Dvaras įsikūręs ant Karvio ežero kranto 3,5 ha teritorijoje, visai šalia Vilniaus (20 min kelio), tik čia Jūs ir Jūsų svečiai bus vieninteliai ir svarbiausi, jie galės grožėtis išpuoselėta dvaro aplinka, pasidžiaugti ežero gaiva bei jo teikiamais malonumais, basomis pabraidyti po puikiai prižiūrimas parko vejas bei grožėtis žydinčiais gėlynais. Ypač džiaugiamės, galėdami organizuoti vestuves visus metus: pavasarį, kai aplink sklando nepakartojamas žydinčių alyvų, gausybės bijūnų, obelų ir vyšnių žiedų aromatas, visą naktį netyla paukščių garsai. Vasaros mėnesiais visus pasitinka įvairiaspalvių parko gėlynų žydėjimas. Ne veltui tradiciškai vestuvių metas yra ruduo,  kai viskas sunoksta, subręsta, išskrenda paukščiai iš gimto lizdo, pats laikas ir jaunimui kurti savo šeimos židinį, kuris šildys šaltais žiemos vakarais.

Tik Jūsų, būsimų sutuoktinių, svarbiausios šventės, patogumui ir malonumui mūsų sodyboje Karvio dvare įrengti:

„Pobūvių namas“. Pirmame aukšte: prabangi, romantiška, erdvi, šviesi, klasikinio stiliaus Pokylių salė.Talpina iki 100 svečių. Stalai statomi apvalūs (10 – 12asm.) arba stačiakampiai „U“, „L“ forma. Iš salės yra du išėjimai: į lauko terasą ir baro salę. Lauko terasa yra puiki vieta poilsiui ir kavos gėrimui bei visų svečių mėgiama vieta pokalbiams, užkandžiams, pusryčiams. Baro – šokių salėje paruošiamas stalas su užkandžiais ir alumi. Tai pagrindinė vieta šokiams, žaidimams. Antrame aukšte galima pramogauti ir pailsėti nuo šventės šurmulio: Džentelmenų kambarys su biliardu. Pasiruošimo kambarys muzikantams, vakaro vedėjams.

Viešbutis. Sodyboje galime apnakvindinti iki 70-ties žmonių, iš viso turime 20 kambarių. Yra galimybė užsakyti papildomas vietas. Jaunavedžiams ir garbingiausiems svečiams siūlome dviviečius liukso klasės kambarius (4 vnt.). Svečiams pasiūlysime nakvynę viešbučio dviviečiuose (12 vnt.) arba triviečiuose (4 vnt.) kambariuose. Visi kambariai įrengti prabangiu klasikiniu stiliumi, su visais patogumais – TV, WC, dušai, rankšluosčiai, higienos priemonės.

„Poilsio namas su pirtimi“. Namas stovi ant ežero kranto. Lauko terasoje įrengtas visų pamėgtas kubilas. Tai nepakeičiama vieta kitos dienos pramogoms: pusryčiai, pirtis, maudynės, grilius. Čia yra 10 vietų nakvynei.

Back To TopBack To Top